Apie Mus

Bohemiškiausioje Vilniaus dalyje, mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje – kasdien gimsta daugybė meninių idėjų, virstančių žmonėms mielais kūriniais ir daiktais.

Čia įsikūrę ir unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux Home – kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus.

Jau atpažįstamais tapo ir mūsų kuriami unikalūs tekstilės raštai, įkvėpti kelionių po pasaulį, laikmečių, gamtos ar tiesiog išjausti, iš pasąmonės išplaukę dėka menu vibruojančio Užupio auros.

Decoflux

Ilona Aladaitytė

DecoFlux Home įkūrėja

Kūryboje man itin svarbu menas, inovacijos ir dėmesys kiekvienai detalei. Menas atsispindi išskirtiniuose DecoFlux Home kūrinių dizainuose, kuomet bendraujant su menininkais atrandamos unikalios idėjos, raštai. Inovacijos eina kartu su nuolatiniu ieškojimu geriausių medžiagų, produktyviausių gamybos procesų, tvarumo.
Ir, žinoma, išskirtiniai akcentai bei prabangos pojūtis gimsta tik tada, kai dėmesys yra skiriamas kiekvienai detalei.

Išskirtinis dizainas

Kūrybiški Sprendimai Individualiems Poreikiams

Unikalūs tekstilės dizainai su menininkų kūrybos motyvais, kylančiais iš kasdienių įvykių, gamtos ir bendruomenės, kurioje gyvename.

Nuolatos kolaboruojame su įvairiais Lietuvių kūriėjais, siekiant Jums suteikti unikalius ART dizainus su menininkų darbų motyvais.

Subtili prabanga su blizgiais metalo elementais, įkvėptais Žemės ir mus supančių mineralų. Mūsų gaminiuose naudojamas natūralus medvilnės satino audinys, kuris atspindi šviesą kitaip nei įprasta medvilnė. Tokie 100% natūralūs audiniai suteikia galimybę susikurti naują rafinuotą namų interjerą, kuris būtų ne tik modernus, bet ir nesenstantis. 

Mes mylime audinius, papuoštus įvairiais raštais, tačiau suprantame, kad tai ne kiekvienam – pas mus rasite ir platų vienspalvių gaminių pasirinkimą.

Gamyboje naudojame tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančias medžiagas, puoštas subtilia prabanga dvelkiančiais metalic elementais, autentiškais raštais ir gamtos detalėmis.

Įvairių dydžių, formų ir amžiaus. Pas mus rasite įvairių dydžių chalatų, kimono, miego drabužių, tačiau jei nerandate savo dydžio, nedvejodami pateikite individualų užsakymą – mielai jį išpildysime.

Individualizavimas – galime dekoruoti savo gaminius jūsų norimais inicialais ar kitais simboliais. Personalizuoti produktai tampa puikiomis dovanomis tinkančiomis įvarioms progoms: įkurtuvėms, vestuvėms, kūdikių šventėms, gimtadieniams.

 

Inicialus – jūsų norimais inicialais ar kitais simboliais dekoruosime produktus, suteikdami jiems unikalumą.

Menas Ir Mes

Menas gali būti įkvėptas tapybos kūrinių, muzikos ar šokio. Ant savo audinių spausdiname menininkų dizainus. Kviečiame šokėjus ir muzikantus bendradarbiauti, kad jie mums primintų, jog kurti galime kasdien.

kokybės standartas

Technologijos Pritaikytos Jūsų Patogumui

Produktų gamybos procese pritaikytas lengvos priežiūros EASY-CARE standartas, kurio dėka audiniai beveik nesiglamžo, lengvai lyginasi.

Sertifikuoti OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu.

Unikalios STONE WASHED technologijos dėka, gaminiai sulig kiekvienu dėvėjimu ar skalbimu tampa tik dar švelnesni.

Didmeninė prekyba

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet auga. Šiandien DecoFlux pristato produktus daugiau nei 100 parduotuvėse daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Apsilankykite mūsų parduotuvėse

Mus Rasite

VILNIUJE

PLC PANORAMA
Saltoniškių g. 9 | +370 619 62447

SENAMIESČIO BOUTIQUE

Mėsinių g. 9 | 
+370 652 49945

KAUNE

PLC AKROPOLIS
Karaliaus Mindaugo pr. 49 | 
+370 602 23901