Bohemiškiausioje Vilniaus dalyje, mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje – kasdien gimsta daugybė meninių idėjų, virstančių žmonėms mielais kūriniais ir daiktais.
Čia įsikūrę ir unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux Home – kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus.
Jau atpažįstamais tapo ir mūsų kuriami unikalūs tekstilės raštai, įkvėpti kelionių po pasaulį, laikmečių, gamtos ar tiesiog išjausti, iš pasąmonės išplaukę dėka menu vibruojančio Užupio auros…

Apie produktus

Mūsų klientai miega patalynėje iš prabangaus Egiptietiškos medvilnės satino, skalbtos medvilnės ar lino. Jie taip pat dekoruoja lovas autentiško Decoflux dizaino lovatiesėmis, pledais, pagalvėlėmis. Mūsų klientai renkasi prie Art kolekcijos staltiesėmis puoštų stalų. Jų vonios kambariuose kabo purūs decoflux chalatai ir rankšluosčiai.  Mūsų klientai gali kurti – kombinuoti skirtingus produktus, derinti jų spalvas ir dizainus

Didmeninė prekyba

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet didėja. Šiandien DecoFlux pristato produktus daugiau nei 100 parduotuvėse daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Apie kokybę

Kiekvienas mūsų dizainas yra kuriamas su ypatingu dėmesiu detalėms. Kurdami atsiduodame vaizduotei ir kaskart stengiamės peržengti naujas – tobulesnes ribas. Tuo pačiu metu visiškai mėgaujamės kūrybiniu procesu. O patį didžiausią malonumą suteikia laimingi klientai, kurie vertina ir renkasi mūsų kūrinius.