fbpx

NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE NUO 130€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE NUO 130€

Bohemiškiausioje Vilniaus dalyje, mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje – kasdien gimsta daugybė meninių idėjų, virstančių žmonėms mielais kūriniais ir daiktais. Čia įsikūrę ir unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux Home – kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus. Jau atpažįstamais tapo ir mūsų kuriami unikalūs tekstilės raštai, įkvėpti kelionių po pasaulį, laikmečių, gamtos ar tiesiog išjausti, iš pasąmonės išplaukę dėka menu vibruojančio Užupio auros…
Decoflux

Ilona Aladaitytė | DecoFlux įkūrėja…

juk prabanga slypi detalėse…
Kūryboje man itin svarbu menas, inovacijos ir dėmesys kiekvienai detalei. Menas atsispindi išskirtiniuose DecoFlux kūrinių dizainuose, kada bendraujant su menininkais atrandamos unikalios idėjos, raštai. Inovacijos eina kartu su nuolatiniu ieškojimu geriausių medžiagų, produktyviausių gamybos procesų, tvarumo. Ir, žinoma, išskirtiniai akcentai bei prabangos pojūtis gimsta tik tada, kai dėmesys yra skiriamas kiekvienai detalei…

mes jums suteikiame…

…unikalius ART dizainus su menininkų darbų motyvais.
…subtilią prabangą su blizgančiais metalic elementais.
…individualius užsakymus
įvairaus dydžio patalynėms, paklodėms, lovoms.

…inicialus – jūsų norimais inicialais ar kitais simboliais dekoruosime produktus, suteikdami jiems unikalumą.

menas ir mes...

Menas gali ateiti iš paveikslų, muzikos, šokio…
Į DecoFlux kolekcijas mes traukiame menininkų dizainus, kuriuos spausdiname ant audinių. Į fotosesijas mes kviečiame šokėjus, muzikantus, nes tame yra labai daug aistros, kai žmonės iš širdies daro tai, ką jie mėgsta – tai yra itin svarbus dalykas.

mes garantuojame kokybę, nes mūsų produktai…

1
…produktų gamybos procese pritaikytas lengvos priežiūros EASY-CARE standartas, kurio dėka audiniai beveik nesiglamžo, lengvai lyginasi.
2

…sertifikuoti OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu.

3
…unikalios STONE WASHED technologijos dėka, gaminiai sulig kiekvienu dėvėjimu ar skalbimu tampa tik dar švelnesni.

pas mus rasite…

firminiai salonai...

VILNIUJE

…PLC PANORAMA (Saltoniškių g. 9, +370 619 62447)
…SENAMIESČIO BUTIQUE (Mėsinių g. 9, +370 652 49945).

KAUNE

…PLC AKROPOLIS (Karaliaus Mindaugo pr. 49, +370 602 23901).

KLAIPĖDOJE

…PLC AKROPOLIS (Taikos pr. 61, +370 686 16001)

didmeninė prekyba...

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet didėja. Šiandien DecoFlux pristato produktus daugiau nei 100 parduotuvėse daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.