fbpx

DecoFlux – tai tarptautinis prekės ženklas, kurio istorija prasidėjo 2005 metais – gražių ir itin kokybiškų produktų stoka tuo metu Lietuvoje paskatino kurti savo produktus. Kūryba ir šiuo metu yra DecoFlux pamatas. Netradiciniai kūrybiniai sprendimai, nuolatiniai apmąstymai ir ieškojimai kaip įgyvendinti naujas idėjas tobuliau yra visos komandos misija ir kasdienybė. Norime, kad DecoFlux ženklą atrastu vis daugiau sekėjų ir mylėtojų, todėl mūsų darbas iš visų jėgų siekti, kad jūs jaustumėte tą pozityvią energiją, kurią mes įkrauname į kiekvieną gaminį. Stengiamės, kad jūs jaustumėte DecoFlux rūpestį kasdieną liesdamiesi prie mūsų produktų. Tai DecoFlux esmė.

Apie produktus

Mūsų klientai miega patalynėje iš prabangaus Egiptietiškos medvilnės satino, skalbtos medvilnės ar lino. Jie taip pat dekoruoja lovas autentiško Decoflux dizaino lovatiesėmis, pledais, pagalvėlėmis. Mūsų klientai renkasi prie Art kolekcijos staltiesėmis puoštų stalų. Jų vonios kambariuose kabo purūs decoflux chalatai ir rankšluosčiai.  Mūsų klientai gali kurti – kombinuoti skirtingus produktus, derinti jų spalvas ir dizainus

Didmeninė prekyba

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet didėja. Šiandien DecoFlux pristato produktus daugiau nei 100 parduotuvėse daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Apie kokybę

Kiekvienas mūsų dizainas yra kuriamas su ypatingu dėmesiu detalėms. Kurdami atsiduodame vaizduotei ir kaskart stengiamės peržengti naujas – tobulesnes ribas. Tuo pačiu metu visiškai mėgaujamės kūrybiniu procesu. O patį didžiausią malonumą suteikia laimingi klientai, kurie vertina ir renkasi mūsų kūrinius.