Apie Mus

Bohemiškiausioje Vilniaus dalyje, mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje – kasdien gimsta daugybė meninių idėjų, virstančių žmonėms mielais kūriniais ir daiktais.

Čia įsikūrę ir unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux Home – kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus.

Jau atpažįstamais tapo ir mūsų kuriami unikalūs tekstilės raštai, įkvėpti kelionių po pasaulį, laikmečių, gamtos ar tiesiog išjausti, iš pasąmonės išplaukę dėka menu vibruojančio Užupio auros.

Decoflux

Ilona Aladaitytė

DecoFlux Home įkūrėja

Kūryboje man itin svarbu menas, inovacijos ir dėmesys kiekvienai detalei. Menas atsispindi išskirtiniuose DecoFlux Home kūrinių dizainuose, kuomet bendraujant su menininkais atrandamos unikalios idėjos, raštai. Inovacijos eina kartu su nuolatiniu ieškojimu geriausių medžiagų, produktyviausių gamybos procesų, tvarumo. Ir, žinoma, išskirtiniai akcentai bei prabangos pojūtis gimsta tik tada, kai dėmesys yra skiriamas kiekvienai detalei.

Menas Ir Mes

Menas ir aistra kūrybai atsispindi kiekviename mūsų veiklos procese. Įkvėpti paveikslų, muzikos ir šokio į DecoFlux Home kolekcijas mes traukiame menininkų dizainus, kuriuos spausdiname ant audinių, o į fotosesijas kviečiame šokėjus, muzikantus ir kitus artistus, meilės ir aistros pilnomis širdimis savo veiklai.

Išskirtinis dizainas

Kūrybiški Sprendimai Individualiems Poreikiams

Nuolatos kolaboruojame su įvairiais Lietuvių kūrėjais, siekiant Jums suteikti unikalius ART dizainus su menininkų darbų motyvais.

Pasirūpinsime Jūsų individualiu užsakymų įvairaus dydžio patalynėms, paklodėms, lovoms.

Inicialus – jūsų norimais inicialais ar kitais simboliais dekoruosime produktus, suteikdami jiems unikalumą.

kokybės standartas

Technologijos Pritaikytos Jūsų Patogumui

…produktų gamybos procese pritaikytas lengvos priežiūros EASY-CARE standartas, kurio dėka audiniai beveik nesiglamžo, lengvai lyginasi.

…sertifikuoti OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu.

…unikalios STONE WASHED technologijos dėka, gaminiai sulig kiekvienu dėvėjimu ar skalbimu tampa tik dar švelnesni.

Didmeninė prekyba

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet auga. Šiandien DecoFlux pristato produktus daugiau nei 100 parduotuvėse daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Apsilankykite mūsų parduotuvėse

Mus Rasite

VILNIUJE

PLC PANORAMA
Saltoniškių g. 9 | +370 619 62447

SENAMIESČIO BUTIQUE

Mėsinių g. 9 | 
+370 652 49945

KAUNE

PLC AKROPOLIS
Karaliaus Mindaugo pr. 49 | 
+370 602 23901

KLAIPĖDOJE

PLC AKROPOLIS
Taikos pr. 61 | +370 686 16001