DIDMENA

DIDMENA

Šiandien Decoflux prekės ženklas žinomas daugiau nei 40 šalių. Daugiau nei šimtas gražiausių parduotuvių ir butikų parduoda DecoFlux Home produkciją.

APIE MUS

DecoFlux Home didžiuojasi, kad yra klestintis Lietuvos gamintojas, kurio specializacija – aukščiausios kokybės prabangūs medvilnės satino gaminiai. Mes vadovaujamės filosofija, kad namų patalynė ir patalynės reikmenys turėtų įkūnyti tobulą patogumo ir prabangaus grožio sintezę.

MŪSŲ PATIRTIS

19 metų patirtis tekstilės kūrimo ir gaminimo srityje. Gaminame įvairių rūšių aukščiausios kokybės PREMIUM medvilnės satino gaminius – rūpinamės visu procesu: nuo žaliavų iki paruoštų gaminių. Siūlome platų patalynės, staltiesių, miego drabužių ir chalatų asortimentą. Greitas ir aukštos kokybės aptarnavimas.

PRODUKCIJA

Didžiuojamės, kad naudojame natūralius, aukštos kokybės ir tvarius europinės kilmės audinius, kurie yra sertifikuoti OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu. Visoje gamybos grandinėje yra įdiegta kokybės kontrolė, kuri užtikrina produktų išbaigtumą iki detalių. 
 
 

Mūsų Klientai

DecoFlux eksportas užima daugiau nei 80% visų pardavimų, kurių bendrosios apimtys kasmet didėja. Šiandien DecoFlux pristato produktus į daugiau nei 100 parduotuvių, daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

SUSISIEKITE

Spaudžiant siųsti, su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.