MŪSŲ ISTORIJA

DecoFlux Home įsikūrė 2005 metais Vilniuje norėdami pasiūlyti išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės patalynę, kuri padėtų pasijusti ypatingai kasdien. Laikui bėgant, asortimentą praplėtėme namų tekstile, miego drabužiais ir vonios reikmenimis.

MUMS SVARBU

Gamyboje naudojame tik aukščiausius kokybės OEKO-TEX 100 sertifikuotus audinius, kurie yra lietuviškos arba europinės kilmės.

Nuo gamybos iki supakuoto gaminio – mums yra svarbi kokybė, mes vadovaujamės aukščiausio pasaulinio lygio gamybos metodais. 

Gaminame lokaliai ir parduodame globaliai. Siuvame Vilniuje.  Parduodame daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Ieškome unikalių dizainų, dirbame ir su Lietuvos ir su užsienio dizaineriais.

EASY-CARE

Audinių gamybos procese taikomas EASY-CARE metodas. Audinį yra lengviau lyginti ir jis beveik nesiraukšlėja

OEKO-TEX 100

Sertifikuota OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu

STONE WASHED

Dėl unikalios STONE WASHED technologijos gaminiai su kiekvienu dėvėjimu ar skalbimu tampa dar švelnesni

PATOGUS DIZAINAS
Mūsų produkcija yra sukurta su mintimi, ko mums reikia kasdien, kad kokybiškai išsimiegotume ir jaustumėmės ne tik komfortiškai, bet ir ypatingai. Produkto forma, funkcija, audinio tankis, tipas ir sukirpimo kryptis parenkami taip, kad puoštų erdvę ir leistų jaustis ypatingai. 

TVARUMAS
Mes norime prisidėti prie planetos gerovės, dėl to siūlome įsigyti kokybiškus produktus, kurie tarnaus ilgiau, įsigyti mažiau, bet rinktis įvertinat, kaip jie buvo pagaminti. Mums tai svarbu!

ILGAMETĖ PATIRTIS
Turėdami turtingą istoriją, apimančią beveik du dešimtmečius, mūsų patirtis tekstilės pramonėje yra mūsų žinių gilumo ir įsipareigojimo ilgaamžiškumo įrodymas. 

MŪSŲ KOMANDA
Mes vertiname kiekvieno komandos nario nuomonę ir tikime, kad tik malonioje darbo aplinkoje gali gimti geriausios idėjos ir produktai. DecoFlux Home negalėtume gyvuoti be savo puikios komandos.

ĮKŪRĖJOS ŽODIS

Decoflux

Ilona Aladaitytė

Kūryboje man itin svarbu menas, inovacijos ir dėmesys kiekvienai detalei. Menas atsispindi išskirtiniuose DecoFlux Home kūrinių dizainuose, kuomet bendraujant su menininkais atrandamos unikalios idėjos, raštai. Inovacijos eina kartu su nuolatiniu ieškojimu geriausių medžiagų ir efektyviausių gamybos procesų.

Sekite Mus Instagram’e

@decofluxhome