MŪSŲ ISTORIJA

DecoFlux Home įkūrė tekstilės namus 2005 metais Vilniuje norėdami pasiūlyti išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės patalynę, kuri padėtų pasijusti ypatingai kasdien. Laikui bėgant, asortimentas prasiplėtė į namų tekstilę, miego drabužius ir vonios reikmenis. 

Kūrybinės dirbtuvės yra ten, kur gimsta idėjos. Su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai.

Jau atpažįstamais tapo ir mūsų kuriami unikalūs tekstilės raštai, įkvėpti kelionių po pasaulį, laikmečių ir gamtos.

Mes labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su garsiais Lietuvos menininkais, kartu ieškome vienetinių raštų ir piešinių.

Konsultuojamės su tekstilės meistrais Europoje dėl naujausių tekstilės tendencijų, bendrai ieškome ir diskutuojame, kas aktualu vartotojui, tobuliname išpildymą.

MES VERTINAME

Gamyboje naudojame tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančius, OEKO-TEX 100 sertifikuotus audinius, kurie yra tik lietuviškos arba europinės kilmės, kurie atlaikys dėvėjimą ir trintį.

Vienareikšmiškai visada akcentuojame kokybę. Visose dalyse – nuo gamybos iki pateikimo fizinėse parduotuvėse – mums yra svarbi kokybė, produktai yra išbaigti, tvarūs ir saugūs naudoti. 

Gaminame lokaliai ir parduodame globaliai. Siuvame Vilniuje norėdami palaikyti siuvėjų bendruomenę ir šį labai seną amatą. Parduodame daugiau nei 40 pasaulio šalių.

Ieškome unikalių dizainų, dirbame ir su Lietuvos ir su užsienio dizaineriais. Ieškome naujų dizainų, juos ruošiame ir testuojame patys. Taip užtikriname kiekvieno produkto išbaigtumą.

EASY-CARE

Audinių gamybos procese taikomas EASY-CARE standartas. Audinį yra lengviau lyginti ir jis beveik nesiraukšlėja. Mes renkamės papildomą žingsnį gamybos procese, kuris maksimaliai paruošia audiniui

OEKO-TEX 100

Sertifikuota OEKO-TEX 100 ekologiniu standartu.
Mūsų audiniai yra sertifikuoti ir tvarūs.

STONE WASHED

Dėl unikalios STONE WASHED technologijos gaminiai su kiekvienu dėvėjimu ar skalbimu tampa dar švelnesni.

PATOGUS DIZAINAS
Mūsų produkcija yra sukurta su mintimi, ko mums reikia kasdien, kad kokybiškai išsimiegotume ir jaustumėmės ne tik komfortiškai, bet ir ypatingai. Produkto forma, funkcija, audinio tankis, tipas ir sukirpimo kryptis parenkami taip, kad puoštų erdvę ir leistų naudotojui jaustis kuo geriau. Detalės, tokios kaip užsegimai, siuvinėjimas ir apdaila, yra kruopščiai apgalvotos, siekiant suteikti optimalią patirtį. Mūsų namų tekstilė yra investicija į jaukumą ir stilių jūsų namuose.

TVARUMAS
Mes norime prisidėti prie planetos gerovės, dėl to siūlome įsigyti kokybiškus produktus, kurie tarnaus ilgiau, įsigyti mažiau, bet rinktis įvertinat, kaip jie buvo pagaminti. Mums tai svarbu!

RANKŲ DARBAS
Beveik 20 metų patirtis industrijoje. Patalynė, miego drabužiai ir stalo tekstilė yra pagaminti rankomis. Kiekvienas siūlas yra kruopščiai įsiutas, siekiant sukurti unikalų gaminį, kuris tikrai išsiskirs ir tarnaus daugelį metų. Dėmesys smulkmenoms ir kokybės paskirtis yra akivaizdi, kuri priduoda prabangos ir išbaigtumo jausmą. Didžiulis dėmesys ir kruopštumas, kurį vertinsite metų metus.

MŪSŲ KOMANDA
Mes vertiname kiekvieno komandos nario nuomonę ir tikime, kad tik malonioje darbo aplinkoje, gali gimti geriausios idėjos ir produktai.
DecoFlux Home negalėtume gyvuoti be savo konstruktorių, sukirpėjų, siuvėjų, sandelio valdytojų, apskaitininkų, pakuotojų, parduotuvių konsultantų, dizainerių, rinkodaros ir pardavimų vadovų. Visi prisideda kasdien, kad Jus pasiektų mūsų mylimi produktai.

ĮKŪRĖJOS ŽODIS

Decoflux

Ilona Aladaitytė

Kūryboje man itin svarbu menas, inovacijos ir dėmesys kiekvienai detalei. Menas atsispindi išskirtiniuose DecoFlux Home kūrinių dizainuose, kuomet bendraujant su menininkais atrandamos unikalios idėjos, raštai. Inovacijos eina kartu su nuolatiniu ieškojimu geriausių medžiagų, produktyviausių gamybos procesų ir tvarumo. Ir, žinoma,  gaminiai yra skirti moterims ir vyrams, kurie ieško išskirtinio ir kokybiško produkto, kuriuo galėtų džiaugtis ilgą laiką savo namuose.

Sekite Mus Instagram’e

@decofluxhome