VIEŠBUČIŲ TEKSTILĖ

Mūsų Produktai

Jau beveik dvidešimtmetį tiekiame tekstilės gaminius geriausiems viešbučiams, restoranams, spa centrams visame pasaulyje.

Siūlome geriausius dizainus ir laikomės aukščiausio meistriškumo lygio kurdami kiekvieną produktą: patalynę, rankšluosčius, chalatus, stalo tekstilę – staltieses, servetėles ar padėkliukus. Mes akcentuojame savo produktų ilgaamžiškumą ir dizaino kokybę. Siūlome individualų dizainą, derinamas spalvas ir audinius, pritaikome siuvinėtas monogramas kiekvienam individualiam poreikiui išpildyti.

PATALYNĖ VIEŠBUČIAMS

VONIOS KAMBARIO TEKSTILĖ

STALO TEKSTILĖ IR DEKORAS

Garantuojame Jums gerą kainą ir kokybę! Galime atvykti pas Jus su audinių ir gaminių pavyzdžiais. Pristatymo terminas nustatomas abipusiu sutarimu. Teikiame įvairias namų tekstilės gaminių siuvimo paslaugas. Turime sukaupę ilgametės patirties siuvant standartinius ir klasikinius gaminius, taip pat inovatyvius, nestandartinių formų ir dydžių gaminius, naudojant įvairias apdirbimo technologijas, dekoratyvius elementus.

Parašykite mums

mes mielai atsakysime į jums rūpimus klausimus.

 

Spaudžiant siųsti, su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

Mes, DecoFlux Home, renkamės tik aukščiausios kokybės premium audinius. Visus produktus siuvame Vilniuje ir bendradarbiaujame su vietiniais siuvėjais ir tekstilės meistrais. 

info@decoflux.com

+370 (601) 34556