fbpx
 • Kaip pateikti užsakymą internetinėje parduotuvėje?

  1. Paieškoje ar pasirinktoje kategorijoje raskite jums patikusį produktą.
  2. Pridėkite patikusį gaminį į pirkinių krepšelį.
  3. Norėdami užbaigti apsipirkimą pasirinkite krepšelio ikoną dešiniame viršutiniame puslapio kampe.
  4. Patekę į pirkimo langą, jei turite, įveskite nuolaidos kodą.
  5. Jums bus pateikiami keli pristatymo būdai – pasirinkite priimtiniausią variantą.
  6. Pateikite teisingus duomenis apie save, ir suveskite teisingą savo elektroninio pašto adresą. Jei esate prisijungęs prie decoflux paskyros – suveskite prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį.
  7. Jei esate naujas vartotojas – teisingai suveskite savo atsiskaitymo ir pristatymo duomenis. Jei jūsų atsiskaitymo ir pristatymo adresas sutampa, patvirtinkite tai pažymėdami varnelę po klausimu pateiktoje formoje.
  8. Pasirinkite apmokėjimo būdą ir atlikite apmokėjimą. Pažymėkite, jei bus reikalinga sąskaita-faktūra.
  9. Mėgaukitės gautu pirkiniu.
 • Kaip sužinoti ar užsakymas vykdomas?

  Užsakymo patvirtinimą gausite elektroniniu paštu, kurį pateikėte registracijoje, po to kai bankas informuos mus apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimo operaciją. Jei negaunate laiško, susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu info@decoflux.com. Pristačius/atsiėmus prekę, elektroniniu paštu, jei pageidavote, gausite sąskaitą-faktūrą.

 • Ar būtina prisiregistruoti, kad būtų galimybė apsipirkti internetu?

  Neprivalote prisiregistruoti, tačiau Jums reikės supildyti asmeninius duomenis, kuriuos mes saugosime laikydamiesi įstatymų (nuoroda į duomenų apdorojimo ir apsaugos informaciją). Kviečiame atkreipti dėmesį, kad būdami registruotais vartotojais lengviau pateiksite ateities užsakymus, gausite lojalumo taškus, kuriuos galėsite bet kada mainyti į nuolaidas, pirmieji gausite specialius ir personalizuotus pasiūlymus.

 • Ar galima užsakyti kitu būdu?

  Decoflux prekes taip pat galite užsakyti telefonu, susisiekę su individualių klientų aptarnavimo linija: +370 861962447

  Darbo laikas: I – VI 10-22val, VII 10 – 21val

 • Kaip prekes atsiimti parduotuvėje?

  Decoflux parduotuvėse prekes galite atsiimti nemokamai. Gavęs apmokėjimo patvirtinimą iš banko, su Jumis susisieks parduotuvės darbuotojas ir informuos, kada prekės bus paruoštos.

 • Kada prekės pristatomos Lietuvoje?

  Venipak kurjerių tarnyba Lietuvoje prekes pristato sekančią darbo dieną nuo gauto užsakymo apmokėjimo patvirtinimo. Prieš pristatydamas prekes fiziniam asmeniui, kurjeris susisieks su gavėju nurodytu gavėjo telefono numeriu.

 • Ar prekės pristatomos į Latviją ar Estiją?

  Prekės į Latviją ar Estiją pristatomos Venipak kurjerių tarnyba. Į Latviją prekės įprastai pristatomos sekančią darbo dieną, Estijoje prekės įprastai pristatomos po 48 val. nuo užsakymo patvirtinimo.

 • Kur dar galimas prekių pristatymas?

  Yra galimybė pristatyti prekes į žemiau nurodytas valstybes TNT ar DHL kurjerių pristatymo paslaugomis:

  Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekijos respublika, Danija, Gibraltaras, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Kipras, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Monakas, Niderlandai, Norvegija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija. Jungtinė Karalystė, Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kinija, Pietų Korėja, Japonija, Indonezija, Naujoji Zelandija, Australija, JAV, Kanada.

 • Ar galima atsiimti prekes Venipak pick up punktuose?

  Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje suteikiama galimybė atsiimti prekes vadinamuose atsiėmimo punktuose. Juos visus rasti galite čia (Nuoroda)

 • Kiek kainuos prekių pristatymas?

  Prekių pristatymas priklauso nuo to, į kurią šalį keliauja prekė ir nuo jos svorio.

  Lietuvoje pristatymas kainuoja:

  Atsiėmimas Decoflu parduotuvėse Vilniuje – nemokamas
  Atsiėmimas Venipak pickup punktuose – 2.00 Eur (iki 10 kg)
  Pristatymas su Venipak kurjeriu Lietuvoje – 4.60 Eur (iki 10kg)
  Pristatymas Venipak pickup punktuose Latvijoje – 3.00 Eur (iki 10 kg)
  Pristatymas su Venipak kurjeriu Latvijoje – 9.30 Eur (iki 10kg)
  Pristatymas Venipak pickup punktuose Estijoje – 4.00 Eur ( iki 10 kg)
  Pristatymas su Venipak kurjeriu Estijoje – 12.35 Eur ( iki 10 kg)

 • Kas yra Decoflux?

  Decoflux yra lietuviškas prekės ženklas kuriantis ir gaminantis namų tekstilę.

 • Ką gamina Decoflux?

  Decoflux gaminame patalynę iš Egiptietiškos ilgapluoštės šukuotinės medvilnės satino, akmenimis skalbto medvilnės perkalio, akmenimis skalbto lino, pledus iš merino vilnos, lino, medvilnės, kašmyro, medvilnines lovatieses, ančių ir žąsų pūkų patalus, dekoratyvines pagalvėles, stalo tekstilę – staltieses, servetėles, padėkliukus iš medvilnės ar lino, vonios tekstilę – medvilnės chalatus, rankšluosčius ar kilimėlius. Taip pat viešbučiams ir restoranams skirtus gaminius.

 • Kur gaminama Decoflux produkcija?

  Decoflux komanda yra įsikūrusi Vilniaus Senamiestyje. Čia ir yra gaminami visi mūsų produktai.

 • Ar Decoflux turi savo prekės ženklo parduotuves?

  Decoflux turi dvi vardines parduotuves Vilniuje:

  Mėsinių g. 9-1, Vilniuje
  Ozo g. 18, PC”Ozas”, “Interjero galerijoje” IIa., Vilniuje

 • Ar decoflux gaminami - natūralaus pluošto gaminiai?

  Decoflux kuriame tik iš natūralių audinių beveik visą savo asortimentą. Vienintelę išimtį taikome kai kuriems dekoratyvinių pagalvėlių audiniams.

 • Ką daryti, kad patalai ilgiau tarnautų?

  Rekomenduojame laikytis priežiūros informacijos, kuri yra nurodyta ant gaminio. Šią informaciją taip pat galite rasti prekės aprašymo skiltyje. Taip pat rekomenduojame gaminius skalbti išverstus į blogąją pusę. Patariame nepiktnaudžiauti aukšta temperatūra, kurios paveiktas medvilnės audinys tampa nepatvarus ir siūlas kietėja, greičiau skyla.

 • Kaip sužinoti, kokie išmatavimai reikalingi užsakant patalynę?

  Skirtingose rinkose dominuoja skirtingi dydžiai. Lietuvoje standartu laikomi dydžiai yra: viengullė antklodė – 140x200cm (plotis x ilgis), dvigulė antklodė – 200x220cm ( plotis x ilgis), Pagalvė 50x70cm (ilgis x plotis). Pasitaiko ne standartų, tad jei jūsų patalynės išmatavimai kitokie, tereikia pasiimti metrą ir išmatuoti šių kraštines: ilgį ir plotį. Tokia pati eiga ir su paklodėmis: matuojami čiužinio plotis ir ilgis. Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei domitės paklode su guma, būtinai išmatuokite ir čiužinio aukštį (dažniausiai jis yra 25 – 30 cm).

 • Ar galima grąžinti prekes?

  Tik nenaudota, neišpakuota prekė gali būti grąžinta per 14 kalendorinių dienų (nuo prekės gavimo) sąskaitą už pristatymo išlaidas padengiant klientui. Apie prekių grąžinimą daugiau čia.

Parašykite mums

ir mes mielai atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.