fbpx

Grąžinimo forma

Spaudžiant siųsti, su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

Patalynės gaminiai yra priskiriami negrąžintinų prekių kategorijai. Tačiau mes vertiname savo klientus ir suteikiame tokią galimybę esant šioms sąlygoms:

  • Grąžinama prekė yra neišpakuota, o originali pakuotė yra nepažeista.
  • Prekė turi gamybinį defektą.
  • Prekė turi būti nenaudota.
  • Nesilaikant aukščiau minimų sąlygų prekė laikoma negrąžintina.

 

Grąžinant prekę turi būti pateikta jos įsigijimą patvirtinanti informacija: pirkimo kvitas / sąskaita-faktūra.

 

Grąžinti įsigytą prekę galima per 14 darbo dienų. Už grąžinimą apmoka klientas.

 

Grąžinama prekė turi  būti supakuota į apsauginę pakuotę – maišelį ar dėžutę, ant jos turi būti nurodytas adresas:

 

Decoflux

28, Paupio str., LT-11341, Vilnius

 

Kurjeriui pristačius prekę, ekspertų komanda ją apžiūrės ir nustatys ar ji atitinka nors vieną iš aukščiau minėtų sąlygų. Jei bus nustatytą, kad prekė grąžinta nesilaikant nurodytų sąlygų, už prekę pinigai bus negrąžinami. Kitu atveju, pinigai už grąžintą prekę bus pervedami į Jūsų banko sąskaitą per 14 d.d.

 

Galimybė gauti brokuotą prekę yra itin maža, nes prieš pasiekdama klientą ji yra apžiūrima 5 skirtingų kokybės ekspertų. Tačiau nutikus tokiam atvejui, kviečiame prekės nenaudoti ir kuo skubiau apie tai informuoti mus. Tokiu atveju prekę apkeisime išlaidas priimdami savo atsakomybe.

 

Atvejais, kai defektas yra atsiradęs ne mūsų priežiūroje ir yra nustatomas kaip tyčinis, prekė nebus keičiama ar už ją grąžinami pinigai.

 

Jei pageidaujate, galite dėl prekės grąžinimo su mumis susisiekti tiesiogiai: +370 640 64006 arba elektroniniu paštu: info@decoflux.com