Grąžinimo forma

Spaudžiant siųsti, su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. SVARBU: higienos sumetimais, patalynė, pūkiniai gaminiai ir naktiniai drabužiai yra nekeičiami ir negrąžinami.

Mes vertiname savo klientus ir suteikiame galimybę gražinti prekes esant šioms sąlygoms:

– prekė turi būti NENAUDOTA ir gražinama originalioje, nepažeistoje pakuotėje kartu su visomis etiketėmis
– prekė turi gamybinį defektą

Grąžinant prekę turi būti pateikta jos įsigijimą patvirtinanti informacija: pirkimo kvitas / sąskaita-faktūra.

Nesilaikant aukščiau minimų sąlygų prekė laikoma NEGRĄŽINTINA.

Grąžinti įsigytą prekę galima per 14 darbo dienų. Grąžinamų prekių pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, kad grąžinamos prekės bus saugiai įpakuotos bei nepažeistos. Už grąžinimą apmoka klientas.

Grąžinant dalį užsakymo – jums nereikės sumokėti už specialių pasiūlymų metu gautą dovaną. Ši suma bus išskaičiuota iš jums grąžinamos sumos už grąžintą prekę (-es).

Panaudojus dovanų kuponą užsakymo metu, grąžinimo atveju pinigai negrąžinami. Įmanomas įsigytų prekių keitimas pagal pateiktas grąžinimo sąlygas.

Grąžinama prekė turi  būti supakuota į apsauginę pakuotę – maišelį ar dėžutę, ant jos turi būti nurodytas adresas:

Decoflux
Paupio g. 28, LT-11341, Vilnius

Gražinti prekes galima kurjeriu arba pasirinkus vieną iš Aukstaičių g. 7, Vilniuje, esančių paštomatų (LP Express, DPD, Omniva, DHL).

Kurjeriui pristačius prekę, ekspertų komanda ją apžiūrės ir nustatys ar ji atitinka nors vieną iš aukščiau minėtų sąlygų. Jei bus nustatytą, kad prekė grąžinta nesilaikant nurodytų sąlygų, už prekę pinigai bus negrąžinami. Kitu atveju, pinigai už grąžintą prekę bus pervedami į Jūsų banko sąskaitą per 14 d.d.

Galimybė gauti brokuotą prekę yra itin maža, nes prieš pasiekdama klientą ji yra apžiūrima 5 skirtingų kokybės ekspertų. Tačiau nutikus tokiam atvejui, kviečiame prekės nenaudoti ir kuo skubiau apie tai informuoti mus. Tokiu atveju prekę pakeisime, išlaidas priimdami savo atsakomybe.

Atvejais, kai defektas yra atsiradęs ne mūsų priežiūroje ir yra nustatomas kaip tyčinis, prekė nebus keičiama ar už ją grąžinami pinigai.

Jei pageidaujate, dėl prekės grąžinimo galite su mumis susisiekti tiesiogiai: +370 601 34 556 arba elektroniniu paštu: info@decoflux.com