Pūkiniai gaminiai iš žąsų, ančių pūkų ir plunksnų!

Greičiausiai visi iš vaikystės pamename tikrus, pūkinius patalus iš žąsų ar ančių pūkų bei plunksnų! „DecoFlux“ turi platų pūkinių gaminių asortimentą, galime pasiūlyti ne tik žieminius, bet ir vasarai puikiai tinkančius pūkinius gaminius, kurie ne tik šildo, bet ir suteikia jaukumo jausmą. Pas mus galite rasti 3 skirtingas pūkinių gaminių kolekcijas: Supreme, Superior ir Comfort.

Pūkiniai gaminiai labiausiai atitinkantys Jūsų poreikius

                                                                                    COMFORT KOLEKCIJA

Nuostabus kokybės ir kainos santykis! Ančių pūkai ir plunksnos yra sunkesni nei žąsų, o ančių pūkai yra mažesni ir mažiau puresni nei žąsų. Tačiau šilumos atžvilgiu, ši antklodė bus tokia pat šilta, kaip ir pagaminta iš žąsų plunksnų. Antklodės audinys yra storesnis ir su papildoma apdaila, kad būtų užtikrintas sudėtyje esančių plunksnų nepraleidimas. Comfort Light antklodė su mažu šilumos sulaikymu arba kitaip vėsesnė. Comfort Medium antklodė su vidutiniu šilumos išlaikymu arba kitaip – šiltesnė. Galima naudoti ištisus metus, tiems, kurie kelia vidutinius šilumos reikalavimus, ir (arba) miegamuosiems su minimaliu šildymu, bet normalia ventiliacija.

Sudėtis: 80% nauji ančių pūkai / 20% naujos ančių (mažos) plunksnos. Pūkai ir plunksnos valomi laikantis griežtų higienos reikalavimų ir sterilizuojami aukštesnėje nei 100 ° C temperatūroje.

                                                                                    SUPERIOR KOLEKCIJA

Šveicariškos kokybės pūkinės antklodės ir pagalvės – natūralios, su kruopščiai atrinktų ir steriliai išvalytų pūkų ir plunksnų užpildu. Superior kolekcijos anklodės bus tokios pat šiltos, kaip ir Supreme kolekcijos, tačiau bus mažiau purios. Šios kolekcijos antklodės puikiai tiks žmonėms, kurie nemėgsta itin purios antklodės, bet mėgsta labiau šiltesnę arba kitaip, tokią, kuri labiau sulaiko šilumą. Sudėtyje naudojamos mažos žąsų plunksnos, todėl šių antklodžių kaina yra žemesnė. Svorio lyginti negalima, nes sudėtyje esantys pūkai ir plunksnos yra subalansuoti, kad atitiktų tą patį šilumos efektą, lyginant su kitomis kolekcijomis. Superior Light – antklodė su mažu šilumos sulaikymu. Superior Soft – antklodė su vidutiniu šilumos sulaikymu.

Sudėtis: 90% nauji žąsų pūkai / 10% naujos žąsų (mažos) plunksnos. Pūkai ir plunksnos valomi laikantis griežtų higienos reikalavimų ir sterilizuojami aukštesnėje nei 100 ° C temperatūroje.

                                                                                    SUPREME KOLEKCIJA

Aukščiausios kokybės standartas DecoFlux pūkinių gaminių asortimente. Supreme antklodės Light ir Medium – lengvos, su mažu šilumos sulaikymu arba kitaip vėsesnės. Idealiai tinka šiltesniems regionams arba pavasariui ir rudeniui, arba tiems, kurie retai jaučia šaltį arba miega gerai šildomuose miegamuosiuose.

Sudėtis: 100žąsų plunksnų. Plunksnos valomos laikantis griežtų higienos reikalavimų ir sterilizuojamos aukštesnėje nei 100 ° C temperatūroje.

Pūkinių gaminių sudėtys ir kaip jas teisingai suprasti

Pūkinių gaminių etiketės turi labai griežtus reikalavimus, todėl iš sudėties aprašymo galime daug sužinoti apie kokybę.

  • 100% žąsų pūkai reiškia, kad tai bus tik žąsų pūkai.
  • 100% pūkai – tai bus pūkai, bet nenusakoma, kokių paukščių pūkai. Taip pat tai nenusako, ar pūkai yra nauji, ar perdirbti. Labai dažnai, siekiant pasiūlyti geresnę kainą vartotojui, gamintojai naudoja mišrią sudėtį arba pilnai perdirbtus pūkus. Šiais laikais pūkai yra itin kruopščiai išvalomi, bet jie netenka naujo pūko purumo ir perdirbti pūkai yra 15% sunkesni.
  • 100% nauji pūkai – tai bus nauji, niekur kitur anksčiau nenaudoti pūkai, tačiau mes nežinosime, kokių paukščių pūkai.
  • 100% nauji žąsų pūkai – reiškia, kad yra naudojami tik nauji ir tik žąsų pūkai. Tai aukščiausia kokybė. Tokioms antklodėms naudojamas itin plonas ir tankus medvilnės audinys, kuris savo tankumu sugeba nepraleisti pūkų.

Kaip teisingai išsirinkti pūkinius gaminius?

Žąsų pūkai pasižymi tuo, kad yra labai pūrūs, turi mažesnį kotelį ir dėl to yra lengvesni, lyginant su ančių pūkais. Kuo pūkas puresnis – tuo didesnis oro tarpas susidaro tarp atskirų pūkų ir tuo antklodė yra šiltesnė. Žąsų pūkų antklodė visuomet bus lengvesnė nei ančių, todėl svoris nėra pagrindinis rodiklis renkantis antklodę. Svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo apskaičiuotus šilumos sulaikymo normatyvus. DecoFlux antklodėse tai yra pažymėta taškeliais – 2 taškeliai reiškia, kad antklodė yra mažesnio šilumos sulaikymo, o 3 taškeliai – didesnio šilumos sulaikymo.

Jei pūkinę antklodę renkatės pirmą kartą, reikėtų atsižvelgti į miegojimo įpročius, ar mėgstate miegoti – šiltai, vėsiau, ar miegate vienas, ar poroje, nes nuo to priklauso, kiek šilumos užsilaiko po antklode. Miegant poroje, visuomet yra šilčiau. Dažnai girdime, kad vienam yra labiau šilta nei kitam, tad tokiu atveju rekomenduojame rinktis dvi atskiras antklodes su skirtingu šilumos sulaikymu. Taip kiekvienas jausis komfortiškai ir miegos savo temperatūriniame režime.

Svarbu paminėti ir ypatingą garsą, kurį pūkinė antklodė skleidžia. Tam, kad audinys nepraleistų pūkų – jis labai standžiai suaudžiamas. Todėl net ir be specialios apdailos, jis iš pradžių turi čežėjimo garsą. Prie jo apsiprantama per maždaug 7 naktis. Tačiau renkantis anklodę, svarbu pasitikrinti, ar tai nebus erzinantis dalykas. Itin jautriems žmonėms patariame užsisakyti antklodes su šilko uzvalkalu – antklodė bus minkšta ir tyli.

Kaip prižiūrėti pūkinius gaminius?

Svarbus priežiūros elementas – gaminiai turi kvėpuoti. Juos reikia kiekvieną rytą po nakties papurenti, kad jie įgautų oro, lengviau išgaruotų per naktį susikaupusi drėgmė. Taip išlaikysime purumą ir užsitikrinsime ilgesnį gaminio tarnavimo laiką.

Skalbimas. Itin svarbu naudoti teisingas skalbimo priemones. Galite rinktis iš DecoFlux skalbiklių, turime ir  specialų skalbiklį pūkiniams gaminiams, kuris tausoja natūralų pluoštą ir išlaiko purumą. Jokiu būdu negalima naudoti minkštiklių. Minkštiklis sugadins pūkus ir plunksnas jas „suklijuodamas”. Todėl po skalbimo turėsite nebepurų produktą. Būtina atidžiai skaityti etiketę, kurioje nurodyta kaip gaminį geriausiai prižiūrėti ir pagal tai pasirinkti tinkamiausias priežiūros priemones.

Džiovinimas. Pūkinius gaminius reikia išdžiovinti iki galo. Jei to nepadarysite – prasidės rūgimo procesas ir gaminys įgaus nemalonų kvapą. Didžiausias pūkinių gaminių priešas yra drėgmė. Todėl itin svarbu, kad pagalvės tiek ryte, tiek vakare būtų papurenamos.

Gaminio tarnavimo laikas. Jei kasdien miegate ant vienos ir tos pačios pagalvės – ji po maždaug dviejų metų bus praradusi savo pirminę išvaizdą ir purumą. Taip nutiks dėl nuolatinės trinties – pūkai aplūžinėja ir pagalvę tiesiog reikia keisti nauja. Antklodės tarnavimo laikas ilgesnis, nes ji nėra tiek spaudžiama, kiek pagalvė. Įsigijus antklodę ir ją tinkamai prižiūrint, džiaugsitės ja net penkis metus!

Nepamirškime pasirūpinti pūkinių gaminių švara ir naudojant!