BENDRADARBIAVIMAS SU MENININKAIS

DecoFlux Home jau nuo 2005 apjungia tekstilę su menu. Nuolatos kolaboruojame su įvairiais Lietuvių kūriėjais, siekiant Jums suteikti unikalius ART dizainus su menininkų darbų motyvais.
decoflux-satino-patalynes-komplektas-art-collection-milena-bed-linen-set-pillowcase

MŪSŲ MENINIKAI

Unikalūs tekstilės dizainai su menininkų kūrybos motyvais, kylančiais iš kasdienių įvykių, gamtos ir bendruomenės, kurioje gyvename. Bendradarbiaujame su vietiniais menininkais, kad rastume naujų ir novatoriškų tekstilės dizaino idėjų, kurios įneštų į Jūsų namus daugiau jaukumo ir vaizduotės, kad apsigaubę mūsų gaminiais jaustumėtės ypatingai.

Milena Liutkutė - Grigaitienė

Menininkė, dizainerė

Milena Liutkutė-Grigaitienė yra profesionali grafikė, šiuolaikinio meno ir dizaino atstovė, kuriai yra svarbu subalansuoti kūrybą ir logiką, įkvėpimą ir racionalumą, meną ir dizainą. Todėl, manininkė kuria paveikslus ir funkcionalius interjero objektus, siekdama suteikti vientisą meno vertės pojūtį namuose. Milenai norisi, kad menas natūraliai įsilietų į žmogaus kasdienius ritualus ir taptų namų istorijų dalimi.

Agnė Kišonaitė

Menininkė

Agnė Kišonaitė žinoma dėl įkvepiančio kūrybos stiliaus. Jos darbuose dažnai dominuoja ryškios ir intensyvios spalvos, kuriomis menininkė kuria gyvą ir dinamišką vizualumą. Agnė savo modernaus meno paveikslais transformuoja kasdienius objektus, suteikdama jiems kūrybinę formą. Paveiksluose dažnai vaizduoja savo kartos moteris ir gilinasi į temas, kurios jai yra artimos – vartojimo kultūra, moteriškumas ir dirbtinis grožis.

Algis Kriščiūnas

Menininkas, fotografas

Algio Kriščiūno įkvėpimo šaltinis yra gyvenimas, gamta, asmeninės patirtys ir svarbiausia - menininko pašaukimas, išreikšti save per meno kalbą. Jo kūriniai sužavi žiūrovus savo gilumu, simbolika ir estetine išraiška, paliekantys neišdildomą įspūdį ir skatinantys refleksiją. Algis Kriščiūnas yra ne tik menininkas, o ir vizionierius, gebantis perduoti savo jausmus ir idėjas platesnei visuomenei.

Ramutė Kmieliauskaitė

Akvarelininkė
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Vilmantas Marcinkevičius

Menininkas

Vilmantas Marcinkevičius - unikalus šiuolaikinio neoekspresionizmo tapybos atstovas. Jo darbuose žavi kontrastingi spalvų deriniai, kurie stipriai veikia žiūrovus emociniu lygmeniu. Menininko kūryboje dažnai dominuoja žmogaus figūra ir žvilgsnis, o darbuose dažnai tematizuojamos emocingos ir provokuojančios idėjos.

Julija Janus

Menininkė
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Spausdiname ant lino ir medvilės satino patys. Mūsų dizaineriai kartu su menininkais atrenka piešinių fragmentus ir juos paruošia spausdinimui ant audinių. Audiniai yra paruošiami spaudai, o po spaudos kaitinami, kad dažas užsifiksuotų.