ES investicijos klientų savitarnos sistemai įdiegti

UAB „DECOFLUX“ – sėkmingai dirbanti namų tekstilės įmonė, kurianti dizainus ir gaminanti prekės ženklo DECOFLUX produktus: patalynę, pledus. Lovatieses, staltieses. Įmonė savo gaminius parduoda ir mažmeninėmis kainomis. Siekis plėsti gaminių asortimentą skatina mus investuoti į naujų produktų kūrimą, todėl prie namams skirtų produktų pradėjome derinti ir svetainės bei miegamojo baldus ir baldų tekstilę.

Pateikėme paraišką dalyvauti iš Europos regioninės plėtros fondo finansuojamoje priemonėje Nr. 13.3.1-LVPA-K-860-01 E. komercijos modelis COVID-19. Gavę paramą, esame paskatinti daugiau investuoti į bendrovės elektroninės komercijos sprendimus, įdiegti naują klientų savitarnos sistemą su galimybėmis efektyviai aptarnauti B2B ir B2C klientus taip didinant produktų paklausą, įmonės produktyvumą bei pajamų augimą.

Pagal priemonę UAB „DECOFLUX“ gavo finansavimą klientų savitarnos sistemos kūrimui ir diegimui. Projekto biudžetas – 57 960 Eur, iš kurių 43470 Eur finansuojama priemonės. Projekto tikslas – paskatinti įmonės apyvartos augimą pritaikius naujoviškus elektroninės komercijos sprendimus.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir vykdomas pagal Lietuvos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“, kaip Europos Sąjungos atsakas į COVID-19 pandemiją.