Naujos kartos skalbikliai - ypatingai tausojantys audinį!

DecoFlux koncentruotas skalbiklis – plovimo priemonė, kuri užtikrina puikią švarą ir tinkamą audinių priežiūrą. Mūsų naujos kartos skalbikliai pagaminti Vokietijoje, gamyboje naudojant aplinkai ir žmogui draugiškas medžiagas, kurios greitai suyra pagal OECD standartą. Sudėtyje nėra baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Aukščiausia vokiška kokybė, todėl skalbikliai itin tausoja audinį, taip jis ilgiau išlaiko kokybę. Skalbiklis yra labai skalsus, bekvapis, draugiškas kontaktui su oda

Talpa: DecoFlux skalbikliai yra 240 ml, 500 ml, 960 ml, tad lengvai išsirinksite Jums tinkamiausią talpą.

Dozavimas:

240 ml skalbiklis: 2 kamštelių (20 ml) pakanka 12 skalbimų skalbimo mašina

500 ml skalbiklis: 2 kamštelių (20 ml) pakanka 24 skalbimų skalbimo mašina

960 ml skalbiklis: 2 kamštelių (20 ml) pakanka 48 skalbimų skalbimo mašina.

Skirtingiems audiniams, reikalinga skirtinga priežiūra

Decoflux_washing_agent_cotton_linen-min (1)


Medvilnei ir linui

„DecoFlux” skystas medvilnės ir lino skalbiklis itin tinkamas šių audinių priežiūrai. Švari sudėtis, nėra fosfatų, chloro, baliklių, minkštiklių ar formaldehido. Skalbiklis apsaugo audinius nuo išblukimo, užtikrina efektyvų skalbimą ir ilgaamžiškumą. Skalbiniams suteikia gaivų švaros aromatą ir palaiko pirminį audinio švelnumą. 


Vilnai, kašmyrui, pūkams

„DecoFlux” skystas skalbiklis specialiai sukurtas skalbti vilną, kašmyrą, pūkus ir kitus jautrius audinius. Švari sudėtis, nėra fosfatų, chloro, baliklių, minkštiklių ar formaldehido. Sudėtis praturtinta lanolino lipidais, jie atsakingi už vilnos pluošto purumo palaikymą, kurie su kiekvienu skalbimu praranda dalį apsauginio sluoksnio. Vilnos skalbiklis suminkština audinius, juos atgaivina, o prisilietimas prie odos tampa malonus ir itin švelnus. 

decoflux-washing-agent-down-wool-cashmere
RRF01707M_juosta


Šilkui

Šilko audiniams reikia išskirtinės priežiūros. Būtent tai ir galime pasiūlyti su „DecoFlux” koncentruotu skalbikliu, skirtu šilkui. Jis švelniai veikia audinius, nekenkdamas jų sudėčiai ir tekstūrai, tačiau efektyviai pašalina nešvarumus. Audiniams suteikia purumo ir lengvumo. 


Sintetikai

„DecoFlux” skystas skalbiklis, skirtas sintetikai skalbti, išsaugo audinio savybes, efektyviai pašalina nešvarumus ir puikiai neutralizuoja kvapus. Skalbiklis atnaujina audinio geriausias savybes ir užtikrina jo ilgaamžiškumą.

decoflux-washing-agent-microfibre